Тиждень протидії булінгу
З 27 вересня по 01 жовтня в нашій державі стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
У рамках тижня у нашій школі відбулися заходи щодо захисту інтересів дітей та протидії насильству. Діти повинні розуміти, що фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, небажані дотики і це все булінг! Соціальне залякування або цькування із застосуванням тактики ізоляції-це теж булінг!
Подивись як пройшов цей тиждень!